Kalendarz


Lut
21
pt
Spotkanie pokasperiańskie w Ożarowie Mazowieckim @ Dom Rekolekcyjny p.w. św. Fran­ciszka Ksa­we­rego
Lut 21@16:00 – Lut 23@13:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników tegorocznych Kasperiańskich Dni Młodych, osoby które chciałyby dowiedzieć się o KDM oraz tych, którzy chcą „pysznie” spędzić czas, na weekendowe spotkanie do naszego Domu Rekolekcyjnego w Ożarowie. Dla wszystkich, którzy odważą się uczestniczyć w spotkaniu przygotowaliśmy niezwykle ciekawy program. Człowiek, żeby sie dobrze rozwijał potrzebuje wzmacniać ciało (tańce, śpiew, jeśli pozwoli pogoda kulig…) i ducha (wspólna modlitwa, adoracja, Msza Święta), dlatego wychodząc naprzeciw tym potrzebom zatroszczymy się o obie sfery. Wartym podkreślenia jest gość specjalny – siostra Anna Mikołajewicz ze Zgromadzenia Sióstr Adoratorek Krwi Chrystusa, która w niebanalny sposób przybliży nam osobę św. Marii de Mattias.
Zapraszamy. Gwarantujemy, że nie będzie to czas stracony.

Zgłoszenia pod tel. 889-376-662 lub e-mail: lukasz@odkupieni.pl
Koszt pobytu to 50 zł.
Prosimy o przywiezienie swoich śpiworów i Pisma Świętego.

Miejsce:
Dom Rekolekcyjny św. Franciszka Ksawerego
ul. Zamoyskiego 19
05-850 Ożarów Mazowiecki

Maj
30
pt
Spotkanie młodych (PSM) w Swarzewie @ Dom Rekolekcyjny pw. św. Józefa
Maj 30@18:00 – Cze 1@10:00

Weekend nad morzem, rozmowy z ciekawymi ludźmi, wspólna modlitwa… Brzmi zachęcająco? 🙂
Zapraszamy Cię już dziś do Swarzewa! W dniach 30 maja – 1 czerwca odbędzie się ostatnie spotkanie młodych z cyklu „Ludzie Boga” (na tydzień przed spotkaniem młodych w Lednicy). Tym razem dowiemy się, kim był Sługa Boży Giovanni Merlini i dlaczego warto się z nim zaprzyjaźnić.
W programie między innymi spotkania w grupach, konferencje, wspólne spacery po plaży, modlitwa i integracja:) Zapraszamy już teraz! Nie czekaj na wakacyjne spotkanie młodych w sierpniu.

Koszt udziału: 50zł
Prosimy o zabranie ze sobą śpiwora.

Miejsce spotkania:
Dom Rekolekcyjny p.w. św. Józefa
tel.: +48 (58) 674 14 29
ul. ks. Pronobisa 6A
Swarzewo
84-100 Puck

Rejestracja na spotkanie młodych poprzez internetowy formularz

Osoby poniżej 18 roku życia wypełniają dodatkowo następującą zgodę od rodziców i wypełnioną zabierają ze sobą na spotkanie. Pobierz zgodę rodziców w pdf.

Sty
30
pt
KDM na walizkach – „Marzenie trwa” @ Dom św. Franciszka Ksawerego
Sty 30@21:00 – Lut 1@13:30

Kasperiańskie Dni Młodych to nie tylko jedno wyda­rze­nie w waka­cje. Pragniemy prze­dłu­żać dobrą atmos­ferę i docie­rać z Bożą Miłością w różne miej­sca Polski, dla­tego zapra­szamy wszystkich na spo­tka­nia „KDM na waliz­kach”.

Zapraszamy do Ożarowa Mazowieckiego (pod Warszawą) na spotkanie pt. „Marzenie trwa”. Pragniemy umocnić nasze relacje zawiązane podczas Dni Kasperiańskich jak i poznać nowe ciekawe osoby. W programie dobra konferencja, oraz coś dla ducha… Nie zabraknie też dobrej, wspólnej zabawy.

Informacje i rejestracja na stronie KDM na walizkach.

 

Termin: 30 styczeń- 1 luty 2015 – (Ożarów Mazowiecki, ul. Zamoyskiego 19) – zjazd uczestników 30 stycznia wieczorem, rozpoczęcie programu 31 stycznia o godz. 8.00