Ogólnoposlkie spotkanie młodych


22 – 25 MAJ 2008-05-08

(warsztaty muzyczno-wokalne; teatralne; linuks)

Kochani Młodzi, zgodnie z obietnicą zamieszczamy informacje na temat naszego majowego spotkania, które rozpocznie się już 22 maja, w Boże Ciało popołudniu (można przyjechać już rano). Na miejsce wybraliśmy teren przy Sanktuarium Krwi Chrystusa – który obfituje w mnóstwo zieleni, spokoju, piękna natury i miejsca na odbywanie warsztatów.

Tematem przewodnim tego czasu będzie: „Duch Święty i misja” – nawiązuje on do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w tym roku w Sydney. … ale to nie tylko konferencje będą wypełniać nasze przebywanie z sobą, lecz radość wspólnej pracy na warsztatch muzycznych, teatralnych, linuksowych…

Do ich poprowadzenia zaprosiliśmy pana Marcina Obsta – który jest liderem i dyrygentem zespołu gospelowego: „Metanoia” z Piotrkowa Trybunalskiego oraz grupę, która prowadzi warsztaty teatralne przy duszpasterstwie akademickim w Częstochowie; warsztat: podstawowy kurs linuks poprowadzi Marcin Pawlicki (spis tematów o Linuxie jest na forum). Zwieńczeniem warsztatów będzie wieczorna ewangelizacja w sobotę 24 maja na dworcu w Częstochowie w ramach akcji: „Pociąg do nieba” oraz możliwość występu w niedzielnym koncercie wspólnie z zespołem „Metanoia”.

Wiek uczestników: od 17 lat!

Koszt całego spotkania wynosi 100 zł. Jeśli nie masz funduszy, nie martw się! Daj znać, a zdobędziemy je dla Ciebie.

Serdecznie zapraszamy!!:)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *